Jak przedstawiać siebie jako projektanta mody

Jestem też wielce podekscytowany, by mieć możliwość pracy z marką jak Dapper (który robi wielki bramkarz od ponad dekady). Mamy najnowszy, największy, wszechstronny zespół projektowy w San Francisco, jaki jest sercem tego. Będę na mieszkaniu w Los Angeles i w Nowym Jorku z otoczeniem projektantów i ilustratorów.

Jestem projektantem i uwielbiam być projektantem; Myślę, że tak ładnie się cieszy się mówić o projekcie. Uwielbiam pomysł współpracy z projektantami i markami … to naprawdę kreatywny proces.


https://www.jestmodnie.pl


Uwielbiam pomysł bycia siłą twórczą, myślę, iż istnieje toż niezmiernie ważne dla każdego procesu twórczego, by stworzyć własne pomysły, bowiem daje ci szansę zobaczyć i usłyszeć, co toż jest tak kreatywne. Uwielbiam, że pracuję z ludźmi, którzy posiadają perspektywę kreatywną, która sprawia, że czujesz się zainspirowany.


https://modnyblog.pl


Jestem niezmiernie optymistycznym człowiekiem. Jestem entuzjastą sztuki, która uważa, że jest miejsce na całe kreatywne typy na tym świecie. To jestem super pasjonatem mody i robi fajne rzeczy, i jestem dziewczyną, która myśli o upoważnienie kobiet. Uwielbiam wszystkich kreatywnych ludzi na tym świecie.

Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *